top of page

masáž body forming

Masáž body forming

STARVAC SP 2

Efektivní způsob odbourávání Celulitydy a Zeštíhlení

Přístroj Starvac SP2 neumí zázraky, zato ale dokáže mechanicky oddělit tukové buňky ze shluků tak, aby se jejich přirozený metabolizmus vrátil do normálu. V podkoží vzniká intenzivní prokrvení, což podporuje tvorbu kolagena a elastinu, čímž se kůže zpevňuje a vyhlazuje během několik procedur. Při ošetření působíme na tukové buňky, pojivové tkáně, cévní a lymfatický systém účinněji než jakákoliv ručně prováděná masáž. Ošetření je navíc podpořeno lokálním použitím kvalitní kosmetiky. Vhodným ošetřením se dosáhne detoxikace organismu, velmi pevné a hladké pokožky a zmenšení objemu na ošetřovaných místech (pas, boky, hýždě, stehna, záda, paže).

Podtlakem narušujeme tukové buňky, které se odplavují lymfatickým systémem z těla, tím dochází k úbytku tukové tkáně a výraznému zeštíhlení. Silné prokrvení aktivuje pokožku, zlepšuje její zásobování výživou a kyslíkem. Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo.

 

Po masáži přístrojem Starvac SP2 je vhodné pro intenzivnější účinek podstoupit lymfodrenáž nohavicemi Pulstar S2 (užívaných v rehabilitačních centrech).

 

Ošetření provádíme zcela individuálně , vychází z ciltivosti a stavu pokožky daného jednice, je bezbolestné. procedura se provdí nejlépe 2x-3x týdně v minimálním cyklu 10 ošetření. Při zakoupení kůry "Body forming", nebo anticelulitidní kůry během každého ošetření vždy přeměříme procento vody, tuku, svaloviny v těle a úbytku objemu v ošetřovaných partiích .

 

Při zakoupení kúry "Body forming"

Garantujeme celkovou detoxikaci organismu, pevnou, pružnou a hladkou pokožku a zmenšení objemu na vybraných partiích.

 

Stoprocentní garanci poskytujeme při dodržení těchto podmínek:

 

- Kůra "Body forming" bude aplikována v průběhu maximálně osmi týdnů

- Ze strany klienta bude dodržován pitný režim (měřený parametr)

- Klient v této době nepodstupuje hormonální léčbu

- Příjem energie nebude (po dobu kůry) větší nežli výdej (měřený parametr)

 

Kontraindikace

užívání léků na ředění krve (např. Verfarin, Lavarin, atd.) případně dalších

medikamentů, které ovlivňují srážlivost krve, užívání léků, které ovlivňují činnost štítné žlázy, větší křečové žíly, zánět žil (Trombophlebitis, Phlebotromboza), onkologická léčba, onemocnění Anginou Pectoris, otokem plic, choroba srdce a ledvin, kožní a infekční onemocnění a jiných závažných onemocnění.

bottom of page