top of page

přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž

PULSTAR

Máte unavené nohy, natékají Vám? Doporučujeme Vám lymfodrenáž nohavicemi PULSTAR S2 (používaných v rehabilitačních střediscích ). Nedostatek pohybu nebo zaměstnání, kde jste nuceni neustále stát, způsobuje poruchy oběhu lymfatické tekutiny. Zrána jsou nohy bez problémů, ale v průběhu dne se stav zhoršuje. K večeru jsou nohy těžké a oteklé. Lymfodrenáž přináší okamžitou úlevu a nohy jsou za pomoci postupně se nafukujících návleků zbaveny přebytečné tekutiny. Je však nutné si uvědomit, že tento způsob odstraňuje nikoliv vlastní příčinu, ale pouze důsledek. To znamená, že i když pocítíte po terapii úlevu, problém s lymfatickým oběhem zůstává. Doporučujeme Vám absolvovat detoxikační kůru. Při tomto ošetření se klade důraz na zpevnění podkožního vaziva, které v součinnosti se svaly zajišťuje oběh lymfatické tekutiny .

Při zakoupení detoxikační kůry: Odplavení toxinů a dalších balastních látek z organismu a zpevnění podkoží na ošetřovaných partiích.


Podmínky garance: dodržování pitného režimu (měřený paramert)


Kontraindikace

užívání léků na ředění krve (např. Verfarin, Lavarin, atd.) případně dalších medikamentů, které ovlivňují srážlivost krve, užívání léků, které ovlivňují činnost štítné žlázy, větší křečové žíly, zánět žil (Trombophlebitis, Phlebotromboza), onkologická léčba, onemocnění Anginou Pectoris, otokem plic, choroba srdce a ledvin, kožní a infekční onemocnění a jiných závažných onemocnění.

bottom of page